MSMCJLCE70AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE70AE3
JLCPCB Part #
C2625648
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 5uA 70V 77.8V 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)