MAPLAD15KP15AE3
MFR.Part #
MAPLAD15KP15AE3
JLCPCB Part #
C2631402
Description
-55℃~+150℃ 15V 15kW 16.7V 24.4V 618A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)