MAPLAD15KP15A
MFR.Part #
MAPLAD15KP15A
JLCPCB Part #
C2631414
Description
-55℃~+150℃ 15V 15kW 16.7V 24.4V 618A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)