BZV55C11/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
BZV55C11/TR
JLCPCB Part #
C6474610
Package
DO-213AA
Description
100nA@8V 11V 20Ω DO-213AA Zener Diodes ROHS