MAPLAD15KP110A
MFR.Part #
MAPLAD15KP110A
JLCPCB Part #
C2631693
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 15kW 177V 84A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)