MADA3KP33CAE3
MFR.Part #
MADA3KP33CAE3
JLCPCB Part #
C3714367
Description
-55℃~+150℃ 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS