MADA3KP28CAE3
MFR.Part #
MADA3KP28CAE3
JLCPCB Part #
C3709553
Description
-55℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66A Bidirectional TVS SMD-16P ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS