MA5KP60CAE3
MFR.Part #
MA5KP60CAE3
JLCPCB Part #
C2635171
Description
-65℃~+150℃ 52A 5kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)