MART100KP48AE3
MFR.Part #
MART100KP48AE3
JLCPCB Part #
C2635843
Description
-65℃~+150℃ 1.061kA 100kW 48V 53.3V 94.3V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)