PIC18F44K20T-I/ML
MFR.Part #
PIC18F44K20T-I/ML
JLCPCB Part #
C630098
Package
QFN-44-EP(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 10bit 16KB 256Byte 35 64MHz 768Byte 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-44-EP(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS