MA5KP22AE3
MFR.Part #
MA5KP22AE3
JLCPCB Part #
C3705383
Description
10uA 141A 22V 24.4V 35.5V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)