PIC16C622-20I/SS
MFR.Part #
PIC16C622-20I/SS
JLCPCB Part #
C639135
Package
SSOP-20-208mil
Description
-40℃~+85℃ 13 20MHz 3.5KB 3V~6V 8 Bit External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS