MA5KP26AE3
MFR.Part #
MA5KP26AE3
JLCPCB Part #
C2634169
Description
-65℃~+150℃ 119A 26V 28.9V 42.1V 5kW TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)