MA15KP170CAE3
MFR.Part #
MA15KP170CAE3
JLCPCB Part #
C2634214
Description
-65℃~+150℃ 15kW 170V 189V 275V 55A Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)