MA1.5KE180CAE3
MFR.Part #
MA1.5KE180CAE3
JLCPCB Part #
C2634503
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.1A Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)