MA1.5KE120CAE3
MFR.Part #
MA1.5KE120CAE3
JLCPCB Part #
C2633878
Description
1.5kW 102V 114V 165V 9.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)