M5KP90CA/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M5KP90CA/TR
JLCPCB Part #
C5789991
Package
DO-204AR
Description
100V 10uA 146V 34A@10/1000us 5kW@10/1000us 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS