PIC12CE673-10E/P
MFR.Part #
PIC12CE673-10E/P
JLCPCB Part #
C640512
Description
-40℃~+125℃ 1.75KB 10MHz 16Byte 3V~5.5V 5 8 Bit 8bit Built-in OTP PIC PDIP-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS