M15KP78CAE3/TR
MFR.Part #
M15KP78CAE3/TR
JLCPCB Part #
C7296744
Description
10uA 119A@10/1000us 126V 15kW@10/1000us 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS