M15KP28CAE3/TR
MFR.Part #
M15KP28CAE3/TR
JLCPCB Part #
C7296732
Description
-65℃~+150℃ 15kW@10/1000us 25uA 28V 31.1V 316A@10/1000us 47.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS