MX15KP43CAE3
MFR.Part #
MX15KP43CAE3
JLCPCB Part #
C2632931
Package
DO-204AR
Description
15kW 215A 43V 47.8V 69.7V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS