M15KP36CAE3/TR
MFR.Part #
M15KP36CAE3/TR
JLCPCB Part #
C6222160
Description
-65℃~+150℃ 10uA 15kW@10/1000us 251A@10/1000us 36V 40V 59.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS