MART100KP160A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP160A
JLCPCB Part #
C2635250
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 100kW 160V 178V 315V 318A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)