M15KP30CAE3/TR
MFR.Part #
M15KP30CAE3/TR
JLCPCB Part #
C7221076
Description
-65℃~+150℃ 15kW@10/1000us 15uA 296A@10/1000us 30V 33.3V 50.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS