M15KP22AE3
MFR.Part #
M15KP22AE3
JLCPCB Part #
C2635370
Description
-65℃~+150℃ 15kW 22V 24.4V 37.1V 404A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)