M15KP160AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
M15KP160AE3
JLCPCB Part #
C2635423
Package
DO-204AR
Description
-65℃~+150℃ 10uA 15kW 160V 178V 259V 58A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)