M1.5KE91CA
MFR.Part #
M1.5KE91CA
JLCPCB Part #
C2635451
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 125V 12A 77.8V 86.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)