JANTXV2N5154P
MFR.Part #
JANTXV2N5154P
JLCPCB Part #
C6644860
Package
TO-39(TO-205AD)
Description
-65℃~+200℃@(Tj) 1.5V@500mA,5A 1W 2A 50uA 70@2.5A,5V 80V NPN TO-39(TO-205AD) Bipolar (BJT) ROHS