JANTXV1N5635A
MFR.Part #
JANTXV1N5635A
JLCPCB Part #
C3699551
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 10.2V 11.4V 16.7V 90A TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS