JANTXV1N5521C-1
MFR.Part #
JANTXV1N5521C-1
JLCPCB Part #
C5744526
Package
DO-35(DO-204AH)
Description
18Ω 3uA@1.5V 4.3V 500mW DO-35(DO-204AH) Zener Diodes