JANTX1N5649A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5649A/TR
JLCPCB Part #
C7211856
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 23.2A 40.2V 44.7V 5uA 64.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)