JANTX1N5630A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5630A/TR
JLCPCB Part #
C5774071
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 11.3V 132A@10/1000us 500uA 6.4V 7.13V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)