JANTX1N5187/TR
MFR.Part #
JANTX1N5187/TR
JLCPCB Part #
C17269817
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 200V 200ns 3A 插件 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS