JANS1N5419/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANS1N5419/TR
JLCPCB Part #
C17496334
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 250ns 3A 500V 插件 Switching Diodes ROHS