JANS1N5418/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
JANS1N5418/TR
JLCPCB Part #
C17470192
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 150ns 1uA@400V 3A 400V 插件 Switching Diodes ROHS