JAN1N5907/TR
MFR.Part #
JAN1N5907/TR
JLCPCB Part #
C3703309
Description
1.5kW 120A 5V 6V 8.5V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS