PIC32MX270F512HT-50I/PT
MFR.Part #
PIC32MX270F512HT-50I/PT
JLCPCB Part #
C631261
Package
QFN-64-EP(9x9)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~3.6V 32 Bit 49 50MHz 512KB 64KB Built-in FLASH MIPS32 M4K QFN-64-EP(9x9) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS