JAN1N5642A/TR
MFR.Part #
JAN1N5642A/TR
JLCPCB Part #
C3698793
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 20.5V 22.8V 33.2V 45A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS