JAN1N5416US/TR
MFR.Part #
JAN1N5416US/TR
JLCPCB Part #
C17612810
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 100V 150ns 1uA@100V 3A Plugin Switching Diodes ROHS