HSM8100GE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
HSM8100GE3/TR13
JLCPCB Part #
C5730889
Package
DO-215AB
Description
100V 500uA@100V 780mV@8A 8A DO-215AB Schottky Diodes ROHS