ATTINY25V-10SSN
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
ATTINY25V-10SSN
JLCPCB Part #
C1340221
Package
SOIC-8
Description
1.8V~5.5V 10MHz 10bit 2KB 6 AVR SOIC-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS