HSM5100GE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
HSM5100GE3/TR13
JLCPCB Part #
C6054524
Package
DO-215AB
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 100V 200A 250uA@100V 5A 800mV@5A DO-215AB Schottky Diodes ROHS