DSC1103CE2-200.0000
MFR.Part #
DSC1103CE2-200.0000
JLCPCB Part #
C617065
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 2.25V~3.63V 200MHz 32mA LVDS ±25ppm SMD Programmable Oscillators ROHS