BZV55C4V3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
BZV55C4V3/TR
JLCPCB Part #
C3729882
Package
DO-213AA
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V DO-213AA Zener Diodes ROHS