ATXMEGA32A4-AN
MFR.Part #
ATXMEGA32A4-AN
JLCPCB Part #
C3226467
Package
VQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 1KB 32KB 32MHz 34 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH VQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS