ATXMEGA16E5-M4U
MFR.Part #
ATXMEGA16E5-M4U
JLCPCB Part #
C1348678
Package
UQFN-32(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 16KB 26 2KB 32MHz 512Byte 8/16 Bit AVR Built-in FLASH UQFN-32(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS