ATXMEGA32E5-M4NR
MFR.Part #
ATXMEGA32E5-M4NR
JLCPCB Part #
C3225641
Package
UQFN-32(4x4)
Description
-40℃~+105℃ 1.6V~3.6V 1KB 26 32KB 32MHz 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH UQFN-32(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS