ATTINY24V-10SSUR
MFR.Part #
ATTINY24V-10SSUR
JLCPCB Part #
C614871
Package
SOIC-14
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 12 128Byte 2KB 8 Bit AVR Built-in FLASH SOIC-14 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS