ATTINY84V-10SSUR
MFR.Part #
ATTINY84V-10SSUR
JLCPCB Part #
C614881
Package
SOIC-14
Description
1.8V~5.5V 10MHz 10bit 12 512Byte 8KB AVR FLASH SOIC-14 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS