ATTINY24V-10PU
MFR.Part #
ATTINY24V-10PU
JLCPCB Part #
C1337180
Package
PDIP-14
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 12 128Byte 128Byte 2KB 8 Bit AVR Built-in FLASH PDIP-14 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS